Sol Banner
Sağ Banner
Sol Banner
Sağ Banner
Reklam Alanı
Reklam Alanı
Reklam Alanı
Reklam Alanı

Birtekno Teması

Katılım:22 May 2023
Mesajlar:240
Tepkime puanı:6,063
Puanları:93
Krediler
-56

Türkiye'nin en iyi Metin2 Forumu, Metin2TurkForum.com sizlerle!

WORDPRESS BLOG VE MAGAZİN TEMASI​

Wordpress Blog ve Magazin Teması - SEO ve Mobil Uyumlu​

Wordpress blog teması olan birtekno teması 8 adet hazır demosu ile wordpress magazin teması olarak da kullanılabilmektedir. SEO uyumlu ve Responsive özelliklidir.
WordPress Blog ve Magazin Teması - BirTeknoTEMAMIZIN
Genel Özellikleri

Tek Tık Sınırsız Renk​

Tek tık ile web sitenizi istediğiniz renk formatıyla aktif edebilir, özel günlerde temanızı o günü temsil edebilecek renkler ile yayınlayarak ziyaretçilerinize ekstra keyif yaşatabilirsiniz

Güçlü SEO Altyapısı​

Arama motorlarının dikkate aldığı trend SEO tekniklerinin maksimum seviyede uygulandığı BirTekno teması web sitesini tam bir hit canavarı haline getirecek.

Maksimum Performans​

BirTekno teması içerisinde yer alan modüler özelliklerin neredeyse tamamı eklentisiz bir biçimde temaya özel kod yapısı ile entegre edilerek performans sorunu yaşatmamaktadır.

İçerik Gönderme Sayfası


İçerik Gönderme Sayfası​

Üyeleriniz ya da ziyaretçilerin web sitenize içerik göndermesine olanak sağlayan sayfa hazırladık. Ayrıca bu sayfayı ziyaretçi / üye için aktif pasif yapmak sizin elinizde !

Yazarlar / Editörler


Yazarlar / Editörler​

Arzu ettiğiniz üyelerinizi web siteniz üzerinde yazar veya editör olarak atayabilir, onların daha fazla içerik girmelerini sağlayabilirsiniz, ayrıca üye takip sistemi ile yazarlarınız popülerleşebilir.

Takipleşme Modülü


Takipleşme Modülü​

Web sitenize üye olan herkesin birbiri ile takipleşebileceği ve wordpress temanızda eklentisiz, maksimum performansta çalışabildiğini düşünün, siz düşünün, biz yaptık !

Makale Sayfası Dizaynları


Makale Sayfası Dizaynları​

Makale yayınlarını tek tip ya da tek düzen olarak kullanmak istemeyen müşterilerimiz için, birbirinden farklı tasarlanmış makale sayfaları hazırladık ve entegre ettik.

6 Farklı Manşet


6 Farklı Manşet​

Genel de menü alt kısımlarında görülen ve manşet olarak tabir edilen slider için birbirinden farklı dizayna sahip 6 tane ürettik ve BirTekno temasına entegre ettik.

Font Şöleni


Font Şöleni​

Senenin en popüler 10 blog ve magazin sektörüne uygun fontunu belirleyerek BirTekno temasına yerleştirdik ve tek tık ile istediğiniz fontu aktif edebileceğiniz opsiyon ürettik.

Adsense Uyumlu Reklamlar


Adsense Uyumlu Reklamlar​

Reklam panelinizde bulunan desktop ve mobil olarak iki ayrı reklam alanı içerisinden reklam yerleştirebileceğiniz altyapı ürettik.

Yaratıcı Mobil Dizayn


Yaratıcı Mobil Dizayn​

Ziyaretçilerinizin kendilerini telefon uygulaması içerisinde hissettirecek özelliklere sahip mobil tasarımı ürettik.

CSS Sprite Tekniği

CSS Sprite TekniğiSayfa yüklenmesinde önemli rol oynayan imaj dosyalarını güncel SEO tekniklerinden birisi haline gelen CSS Sprite tekniği ile dekore ederek tema performansını yükselttik.

Kısa Kodlar - Shortcode

Kısa Kodlar - ShortcodeMakale sayfalarına ekstra özellikler ekleyebileceğiniz kısa kodları aktif edebileceğiniz bir sistem oluşturduk.

Infinite Scrool Özelliği

Infinite Scrool ÖzelliğiMakale sayfalarınızın içinde sayfa bitimi olduğunda yeni bir makalenin otomatik olarak ziyaretçinin karşısına çıkabilecek infinite scrool özelliğini BirTekno temasına entegre ettik.

Maksimum Güvenlik

Maksimum GüvenlikEklentiler ile beraber gelen güvenlik zafiyetlerine son vermek amacı ile wordpress.org üzerinde tam not almayan hiç bir eklentiye temamızda yer vermedik ve maksimum güvenlik hedefledik.

Ücretsiz Tema Kurulumu

Ücretsiz Tema KurulumuTüm müşterilerimizin faydalanabileceği şekilde ücretsiz tema kurulumunu bir kereliğine mahsus olmak üzere BirTema ekibi olarak yapmaya karar verdik.

Tek Tıkla Demo Yükleme

Tek Tıkla Demo YüklemeBirTema ekibinden yardım almadan kendi temasını kurmak isteyen müşterilerimiz için tek tık ile mevcut demo yüklemesini gerçekleştirebileceği bir sistem ürettik.

Güncelleme Keyfi

Güncelleme KeyfiYapılan tüm yeniliklerden faydalanabilmeniz için tema paneliniz üzerinde bulunan duyurular ve güncellemeler bölümünden dosyaları indirebileceğiniz bir opsiyon ürettik.

Canlı Destek

Canlı DestekAklınıza takılan soru yada sorunlar olmasını istemedik ve birtema.com üzerinde sağ altta bulunan canlı destek ile satış öncesi tüm sorularınızı sorabileceğiniz olanak sağladık.

Ticket Sistemi

Ticket SistemiBir tık uzağınızda olmak isteyerek satış sonrası tüm soru yada sorunlarınızı teknik ekibimizden ticket yardımcı ile almanızı sağlayacak ticket sistemi geliştirdik.
Eğitim VideolarıA'dan Z'ye BirTekno teması hakkında bilmeniz gereken her şeyi içeren eğitim videolarını tema panelinizde ilgili sekmenin altına ekleyerek sizleri yönetim konusunda rahatlamaya çalıştık.

İNDİR:

 

Konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Benzer konular

Personalize

Geri
Üst Alt