Sol Banner
Sağ Banner
Sol Banner
Sağ Banner
Reklam Alanı
Reklam Alanı
Reklam Alanı
Reklam Alanı

Otel Tanıtım Teması

Katılım:22 May 2023
Mesajlar:240
Tepkime puanı:6,063
Puanları:93
Krediler
-56

Türkiye'nin en iyi Metin2 Forumu, Metin2TurkForum.com sizlerle!

502f099dd1b37e2e7beface.jpgTek Domain - Ömür Boyu Lisans​Responsive Tasarım (Mobil Uyumlu)​Otel Filtreleme Özelliği​Otel Puanlama Sistemi​Yaz ve kış turizminde otellerin önemi büyüktür bu yüzden insanlar herhangi bir otelde rezervasyon yaptırmadan önce internetten araştırarak kendi zevklerine ve bütçelerine uygun otel aramaktadır. Bu imkan değerlendirmek isteyip, turizm sektöründeki paydan kendilerine düşeni alabilmek için otel tanıtım siteleri açmaktadırlar.
Tamda bu yüzden bize gelen istekler üzerine WordPress Otel Tanıtım Teması adı altında profesyonel ve kaliteli bir tema ürettik. Müşterilerimizin isteklerini her zaman ön planda tutan ekibimiz, bu isteği de geri çevirmeyerek Travel adındaki temamızı satışa sunduk.
Yazılım ve tasarım aşamasından önce sektörde bulunan kişilerden ön bilgi alınarak hazırlanan Travel Teması, tamamen otel tanıtımı için hazırlanmış olup tasarım ve yazılım olarak özgündür. Tüm cihazlarla %100 uyumlu Responsive tasarıma sahiptir.
OTEL EKLEME SAYFASI GÖRÜNTÜLERİ
Yukarıdaki linklere basarak otel sayfasına ait özel alanları resim olarak görebilirsiniz.

KİMLER KULLANABİLİR?

Bir bölgeye, bir ülkeye veya tüm dünyadaki otellerin, öğrenci yurtlarının, mekanların ve gezilecek yerlerin tanıtımını yapabilirsiniz. Bu mantıkla oluşturulan her sitede kullanıma uygundur. (Oteller haricindeki kullanımlar için ücretli düzenleme yaptırmanız gerekebilir.)

MOBİL UYUMLU (RESPONSIVE)

Günümüz teknolojisine uygun olarak tüm cihazlarla %100 uyumlu yani Responsive olarak kodlanmıştır.

TÜRKÇE YÖNETİM PANELİ

Travel V1 Teması, sektördeki karmaşık yazılımların aksine oldukça basit arayüz ve yönetim paneli ile tasarlanmıştır. Temaya özel ayarlar sayfasından tüm siteyi kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.

RENK SEÇİMİ

Yönetim panelinde 8 adet temel renk vardır. Her bir renk temada belli bir alanın renginin değişmesini sağlar. Neredeyse tüm sitedeki renkler paneldeki bu ayarlarıa bağlıdır. Böylelikle sitenizi istediğiniz gibi renklendirebilir ve herkesten farklı bir görünüm kazandırabilirsiniz.

ÖZEL SAYFALAR

Blog, Sayfa, Otel kategori ve Otel detay sayfaları birbirlerinden farklı tasarıma sahiptir. Genel anlamda otel tanıtım teması olarak tasarlandığı için otel sayfalarında özel menüler ve alanlar mevcuttur.

BLOG

Otel tanıtımlarının yanı sıra sitenizi SEO ile güçlendirmenizi sağlayacak blog özelliği bulunaktadır. Dilerseniz buradan bölgelere ait gezilecek yerleri tanıtabilir veya kişisel yazılar yayınlayabilirsiniz.

PUAN SİSTEMİ

Site ziyaretçileri otellerin özelliklerine göre veya yaşadıları deneyimlere göre otellere 10 üzerinden puan verebilmektedir. Her ziyaretçi her otele en fazla 1 kere oy verebilmektedir. Ziyaretçilerin verdiği oylar sistem tarafından hesaplanır ve her otel için ayrı bir puan ortalaması yapılır.

FİLTRE ÖZELLİĞİ

Ziyaretçiler isterlerse sitenizde bulunan oteller arasında filtre yapabilmektedir. Fiyat aralığı, şehir ve puan gibi seçenekleri kullanarak istedikleri oteli veya otelleri daha kolay bulurlar.

REKLAM ALANLARI

Tüm reklam alanları tema panelinden değişebilmektedir. Ayrıca anasayafda bulunan 570x120 reklam alanları isteğe göre tema panelinden artırılabilmektedir. Paneldeki 570x120 reklam alanı altında bulunan "Yeni Ekle" kısmına basarak resim yükeyip link verebilirsiniz. Reklam çoğaltma kısmı sadece bu alanda vardır, diğer alanlarda yoktur.

UYGUN FİYAT

Kişiye özel hazırlandığında oldukça yüksek rakamlara edinebileceğiniz bu temamıza, sizler çok uygun fiyata sahip olacaksınız. Sitemize üye olup hemen sipariş verebilirsiniz.

ÜYELİK VE OTEL EKLEME

Yeni yapılan özel üyelik sayfası ile otel sahipleri sitenize üye olup kendi otellerini ekleyebilecekler. Üye olup giriş yapan kişiler doğrudan yazı ekleme sayfasına yani otel ekleme sayfasına yönlendirilir ve oradan aynı yönetici gibi tüm otel bilgilerini girdikten sonra otel ekleme istediğini yöneticiye gönderir. Yönetici onay verdiğinde otel sitede yayınlanmaya başlar. (Yönetici isterse gönderilen içeriği düzenleyebilir.)


İNDİR:

 

Konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Benzer konular

Personalize

Geri
Üst Alt