Sol Banner
Sağ Banner
Sol Banner
Sağ Banner
Reklam Alanı
Reklam Alanı
Reklam Alanı
Reklam Alanı

Yoast Seo Premium – V19.4

Katılım:22 May 2023
Mesajlar:240
Tepkime puanı:6,063
Puanları:93
Krediler
-56

Türkiye'nin en iyi Metin2 Forumu, Metin2TurkForum.com sizlerle!

Yoast SEO Premium eklentisinde en fazla 5 odak anahtar kelime seçebilirsiniz. Bunlar, yayınınızın veya sayfanızın arama sonuçlarında sıralamasını istediğiniz anahtar kelimelerdir. Ardından , anahtar kelimeleri yeterince sık – ancak çok sık değil – ve doğru noktalarda
kullanıp kullanmadığınızı kontrol etmek için içeriğinizi kontrol ederiz . Evet, Yoast Premium arama motorlarını baştan çıkarmayı gerçekten kolaylaştırıyor. Ücretsiz sürümde yalnızca 1 odak anahtar kelime belirleyebilirsiniz. Bu, anahtar kelimeler arasında seçim yapmanız gerekeceği anlamına gelir. Her iki versiyonda da Yoast SEO sadece arama sonuçlarındaki sıralamanızı yükseltmekle kalmaz, aynı zamanda moralinizi de yükseltir! Dahili bağlantı önerileri – Yalnızca Premium Dahili bağlantı, arama motorlarının site yapınızı anlamasına yardımcı olduğu için son derece önemlidir.


Yoast-SEO-Premium.jpgAncak elle bağlantı eklemek yavaş, sıkıcı ve düpedüz can sıkıcıdır. Yoast SEO Premium'daki dahili bağlantı özelliği ile bu geçmişte kaldı.
Bu özellik, siz yazarken metninizi analiz eder ve ilgili gönderilere bağlantılar önerir. Dahili bağlantı kurmanın tüm zorluklarını ortadan kaldırır. Evet, bundan da oldukça memnunuz.
Sayfanızın Google'da önizlemesi
Snippet düzenleyici sayesinde, Google kullanıcısının gözünden görebilirsiniz : Gönderiniz veya sayfanız arama sonuçlarında nasıl görünecek? Ve mobil ekranlarda? Böyle bir linke tıklar mısın?
Ücretsiz sürümde, bağlantınızı Facebook veya Twitter'da değil, yalnızca Google'da önizleyebilirsiniz.

Sayfanızın sosyal medyada önizlemesi – Yalnızca Premium Facebook veya Twitter'da
paylaşırsanız sayfanızın nasıl görüneceğini kontrol edin . Başlık uyuyor mu ve görüntü eşleşiyor mu? Öne çıkacak mı? İnsanların tıklamasını istiyorsanız, sosyal medya paylaşımlarınızın bir parçası olması gerekiyor. Her gönderi için bunu düşünmek istemiyorsanız, sadece bir şablon belirleyin. Yoast SEO, bunları her tür sayfa için ayarlamanıza olanak tanır.


 

Konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Benzer konular

Personalize

Geri
Üst Alt